25.01.2014

And the winner is... [wyniki Lushowego rozdania]

Lush najlepszy jest na świeżo, dlatego postanowiłam nie trzymać Was dłużej w niepewności i podzielić się wiedzą tajemną, jaką jest informacja o tym, kto wygrał w moim Lushowo-smakowitym rozdaniu :). Im szybciej nagrody dotrą do zwyciężczyni, tym lepiej! 

Przypominam, co tym razem było do zdobycia:


Znalazłam bardzo fajną maszynę do losowania, która od razu przypomniała mi dzieciństwo. Może niektóre z Was pamiętają słynne zdanie wypowiadane przez uczestników Koła Fortuny na początku lat 90.: „Wybieram poduchę i podusię”. Wąsy Wojciecha Pijanowskiego, zgniłozielony samochód osobowy z proszkami do prania w bagażniku... Tego się nie zapomina.
Późniejsze Koło Fortuny, prowadzone przez Stanisława Mikulskiego czy Krzysztofa Tyńca, to już nie było to. Samochód osobowy przestał być atrakcją, a pomysł i wykonanie trąciły myszką, nie wnosząc przy tym niczego ciekawego. Teleturniej zakończył emisję w 2009 roku i chyba nikt już nie tęskni za jego uwspółcześnioną formą.

W teleturnieju udziału już nie wezmę, ale przynajmniej raz mogłam sobie zakręcić słynnym kołem, mała rzecz a cieszy! Kogo wylosowałam?


Fabryczna, gratulacje! Czekam na maila z danymi do wysyłki. Dziękuję wszystkim za udział i obiecuję więcej :). Miłego weekendu!


21 komentarzy:

 1. Fabryczna wiesz jak Cie lubię :D Oddaj mi nagrodę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje wygranej. A maszyna losujaca jest swietna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje,
  świetny pomysł z losowaniem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratki ale fajneee kołooo
  Agata/Magda pocałuj pana :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję dla zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Kochana, zaraz ślę maila :*

  OdpowiedzUsuń
 7. ojaojaoja Koło Fortuny :D Magdo, pocałuj Pana :D hihi
  gratulacje oczywiście dla Zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Agata Smaruje , Blogger