16.05.2014

Wyniki majówkowego konkursu

Czas ogrzać ten deszczowy i ponury dzień miłą wiadomością – miłą przynajmniej dla jednej z Was ;). Dziękuję wszystkim za zgłoszenia – tym razem frekwencja była zacna, a ja zaczęłam żałować, że nie przytargałam w DM-owych siatkach więcej kosmetyków, którymi mogłabym obdarować kilka moich czytelniczek. 

Przypomnijmy, jak wygląda zestaw nagród:


Warto wspomnieć jeszcze kilka słów na temat odpowiedzi na pytanie konkursowe. Pytałam o to, jaki kosmetyczny zapach jest Waszym ulubionym. Zgodnie z przewidywaniami podzieliłyście się na dwa obozy: wielbicielek zapachów owocowych (szczególnie cytrusów) i smakowitych słodkich nut. Wiele z Was zmienia preferencje w zależności od pory roku. Nie ma zapachowego zwycięzcy, ale wśród odpowiedzi królowały: kokos, malina, cytrusy. Sporo było też głosów na czekoladę, różę i arbuza. Wezmę to pod uwagę przy kolejnym konkursie :). A teraz czas na zwyciężczynię, która należy do... malinowego klanu.


Zestaw DM-owy trafi do Ani, a żeby nie było wątpliwości, uściślę, że chodzi o Anię z bloga Po tej stronie lustra. Aniu, gratuluję i czekam na dane do wysyłki. 

A wszystkim Wam życzę udanego weekendu! 

12 komentarzy:

Copyright © 2014 Agata Smaruje , Blogger