10.05.2016

Wyniki konkursu urodzinowego

W niedzielę Tomasz wrócił wreszcie z dłuuuugiej majówki z dziadkami. Podobno było świetnie. No cóż, synu, my też się dobrze bawiliśmy :D.

Skoro młodociany już w domu, najwyższy czas rozstrzygnąć konkurs z okazji trzecich urodzin bloga! Przypominam, że nagrodą jest kosmetyk MAC-a wybrany przez zwycięzcę. Zgodnie z przewidywaniami, świetnie było czytać Wasze MAC-owe marzenia. Udało mi się nawet znaleźć inspiracje do kolejnych zakupów. Wiedziałam, że mogę na Was liczyć! To co, zaczynamy?
Do maszyny losującej wpadły losy ręcznie wykonane przez matkę Tomasza, a potem komisja w składzie: Tomasz, mama Tomasza, ciocia Tomasza, czekała na dalszy rozwój wydarzeń. Ciszę przełamał Tomasz we własnej osobie, oświadczając: „Ja będę losował. Idę losować. Losuję!”. 


I tak też zrobił. Losowanie było krótkie i konkretne. Nieco dłużej trwało rozwinięcie karteczki, ale w końcu się udało. Przewodniczący komisji ogłosił, że wygrała... „Optymizma. Tu jest napisane Optymizma”. Pozostali członkowie komisji zweryfikowali odpowiedź przewodniczącego i okazało się, że... chodzi jednak o kogoś innego. Ale było blisko! Optymizmo, kimkolwiek jesteś, może następnym razem los się do Ciebie uśmiechnie ;), 


Prawdziwą wygraną dzisiejszego rozdania jest Optymistyczna. Gratulacje! Czekam na maila z danymi do wysyłki, a potem biegnę na MAC-owe zakupy. Tak, karteczka jest trochę ufajdana. Najwyraźniej przewodniczący nie domył rąk po obiedzie.

Dziękuję Wam za udział w konkursie, wszystkie miłe słowa, ale przede wszystkim dziękuję za to, że jesteście tu ze mną. Mam fantastyczne Czytelniczki, pisanie dla Was to sama przyjemność!

23 komentarze:

 1. jaki słodziak! musisz go nam tutaj częściej pokazywać :)
  gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To rzeczywiście ja?? Tyle szczęścia! Buziak dla Słodziaka :* Może powinnam zmienić nick? Hmmm :D Dziękuję! Zaraz ślę maila! Ale będę miała prezent na urodziny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, a kiedy te urodziny? Zdążę wysłać czy już z późno? :)

   Usuń
  2. 25 maja :) Ale przecież się nie spieszy! :) :*

   Usuń
 3. Gratuluję - wygrywającej wygranej, a Tobie, mamo Tomasza, tak zdolnego synka, który świetnie czyta!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy Tomasz potrafi czytać? Nawet takie odręczne pismo? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potrafi czytać co nieco :). Sylaby i proste słowa bez problemu, sporo trudniejszych zapamiętuje w całości, zapamiętuje też całe zdania, więc ludzie się często dziwią, jak idzie takie nieduże i czyta tabliczki: „Uwaga, przejścia nie ma”, ”Roboty na wysokości”, „Nieupoważnionym wstęp wzbroniony” itd. Jak się kiedyś okazało, nie robi mu różnicy, czy pismo jest drukowane, czy odręczne, zresztą sam już pisze różne koślawe słowa :D

   Usuń

Copyright © 2014 Agata Smaruje , Blogger