15.11.2015

Wyniki kosmetycznej oddawajki

Ach, urocza niedzielo, z całą swą szarą, mokrą paskudnością... Ach, urocza niedzielo, która dajesz nam niepowtarzalną okazję siedzenia w domu przez kilkanaście godzin w towarzystwie walącego rzadkie kupy potomka... Wśród gównianych swawoli, jakie nam zaoferowałaś, znaleźliśmy chwilkę na rozwiązanie sprawy kosmetycznego rozdawnictwa. Dzięki ci za to, niedzielo, ale wiesz co? Wypad już stąd.

Komisja w składzie:
Tomasz (syn Agaty), Agata (mama Tomasza) i Joanna (babcia Tomasza, niegdyś znana lepiej jako mama Agaty), czuwała nad prawidłowym przebiegiem losowania. Maszyną losującą ustanowiono rondel, a honory czynił Tomasz.

Na poniższych zdjęciach widzimy, jak członek komisji posila się przed losowaniem, a następnie jego sługa wyciera mu dłoń, aby przygotować ją do tej ważnej chwili. Chwilę później odbywa się losowanie, w czasie którego Tomasz wypowiada monotonne: „czary ramy, czary ramy, czary ramy, abrakababra” iiiiii... mamy to!


Drodzy Państwo, porzucone kosmetyki przygarnie zaczarowanaa! Serdecznie gratulujemy i prosimy zwyciężczynię o skontaktowanie się z komisją w celu ustalenia adresu wysyłki. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i uprzejmie informujemy, że w kolejnym odcinku losować będziemy tego, kto przygarnie worek porzuconych kosmetyków kolorowych. A to już za chwileczkę oraz za momencik.

Aha, jest jeszcze jedna sprawa. Matylda Żemajtis zapragnęła przetestować śmierdzące olejki, co mnie urzekło i dlatego zatykam nos i przekazuję te radosne smrodki w ręce Matyldy. Matyldo, Ciebie też proszę o kontakt. Dorzucę jakiś PACHNĄCY wosk YC, żeby Ci się po otwarciu przesyłki flaki nie powywracały.

Wszystkich pozdrawiam przeserdecznie i życzę miłego przyszłego tygodnia bez wirusów, biegunek i przesuszonych od żelu antybakteryjnego dłoni.

16 komentarzy:

 1. Radosne smrodki, normalnie jakbym siebie słyszała ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ŻEL ANTYBAKTERYJNY Z BATH AND BODY WORKS NIE PRZESUSZA RĄCZEK!
  Ślicznie się zabawiacie przy niedzieli. Czy możesz przygotować taki garnek z nazwami rozmaitych zawodów i Tomasz wylosuje mi przyszłość?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla samego fotoreportażu z losowania warto było się zgłosić :) Będę stałą "klientką" w rozdaniach :)
  Gratulacje dla Zwyciężczyni:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla szczęściary :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tomasz posilony, ale wciąż z poważną minką. Bycie przewodniczącym komisji to ważna fucha :)
  Gratuluję zwyciężczyni.

  OdpowiedzUsuń
 6. Komisja iście królewska :) Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. a nasz czlonek ostatnio wlozyl kredke do nosa, ech dzieci. Gratuluje wygranej

  OdpowiedzUsuń
 8. Hahaha trzymam kciuki za Matyldę i jej flaki. <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratki! Buziak Kochana na milutki wieczór :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeszcze raz dziękuję Ci bardzo :) A członek komisji przeuroczy! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Agata Smaruje , Blogger