23.11.2015

Wyniki makijażowej oddawajki

Tym razem fotorelacji z przebiegu głosowania nie będzie, ponieważ było to bardzo skomplikowane, wieloetapowe rozdanie. Przyznaję, miałam nadzieję, że Tomasz wylosuje z garnka za pierwszym razem kogoś, kto przygarnie wszystko i będę mogła w jednej paczce wysłać całość pod jeden adres, ale nie, nie ma tak łatwo – Tomaszowa dłoń postanowiła inaczej. 

A było tak: najpierw przewodniczący komisji wylosował Karolinę_21, która w razie wygranej zażyczyła sobie zestaw szminek i beznadziejny żel do brwi Catrice. Musieliśmy więc losować dalej (Karolino, dzięki :P). Następna była iwona (z I love football w awatarze), która wybrała lakiery lub produkty do oczu, dlatego dostanie jedno i drugie. Został jeszcze zestaw nr 2, który zgarnie Ania S. Ania chciała lakiery i produkty do twarzy, ale iwona gwizdnęła rywalce lakiery sprzed nosa – proszę państwa, cóż za nerwowa końcówka! 

Okej, chyba wszystko jasne. Następnym razem muszę to jakoś lepiej obmyślić. Dziękuję, że zechciałyście wziąć udział w moim rozdaniu i pomóc mi pozbyć się zalegających kosmetyków.  Serce mi pęka, kiedy wyrzucam coś, co jeszcze jest dobre, a mogłoby się komuś przydać. Czekam na maile z adresami do wysyłki: smarowanie (at) gmail (dot) com. 

Tymczasem porządki w domu powoli dobiegają końca, dlatego już za parę chwil powrócę do zwyczajnego, mniej bazarowego blogowania. 

Miłego popołudnia! 

5 komentarzy:

 1. Iwona... czyżbym to była ja? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widzę I love football po lewej stronie, więc wygląda na to, że to Ty :)

   Usuń
  2. Juuuupi :) Już smaruję maila z adresem :D

   Usuń
  3. Wyniki podpatrzyłam jeszcze w ostatniej sekundzie przed wyjściem z pracy :)
   Jestem taka szczęśliwa, że w drodze do domu buzia cieszyła mi się do wszystkich dookoła:)
   Dziękuję i przesyłam specjalne uściski dla Tomasza:)

   Usuń
 2. ja mam tak samo, że nie znoszę wyrzucać na śmietnik, strasznie mnie to boli i staram się tego unikać :< ostatnio zostawiłam torbę na ulicy z karteczką "weź za darmo, nie używam" i jak 3 minuty później poszłam wyrzucić śmieci jej już nie było; niemniej jednak kosmetyki są bardziej problematyczne, także wyrazy uznania za twoją postawę ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Agata Smaruje , Blogger