19.02.2016

Aaaaaby schrupać Złote Jabłko

Słuchajcie, sprawa jest następująca. Istnieje w blogosferze urodowej człowiek, który części z Was jest na pewno znany. To Michał – autor bloga Twoje Źródło Urody, organizator spotkań blogerów urodowych Secrets of Beauty, a na co dzień kosmetolog i zapewne bardzo fajny facet (no halo, interesuje się kosmetykami!), ale akurat nie miałam jeszcze okazji spotkać go na żywo. 

Michał wymyślił ranking Złote Jabłko, który ma wyróżnić Wasze ulubione blogi urodowe w różnych kategoriach, niezależnie od odsłon, ilości komentarzy czy innych cyferek. Pomysł zacny i ciekawy, sama chętnie wysłałam swoje typy w pierwszym rozdaniu. Niedawno Michał ogłosił finałowe piątki iiiii.... tam tadadaaaaaaam: Smaruję, wcieram, maluję został wyróżniony w kategorii „Blog pisany lekkim piórem”!

To jest naprawdę super, wzruszyłam się, dostałam motywacyjnego kopa w zadek i w wolnych chwilach latam pod sufitem. To przecież Wasze głosy, dziękuję! Jeszcze fajniejsze jest to, że w pierwszej turze nie było żadnych wytycznych, tylko same kategorie, a blogi trzeba było typować prosto z głowy. I gdzieś w Waszych głowach po zobaczeniu hasła „lekkie pióro” pojawiłam się ja... O rety, to znaczy, że nawet pisanie o pradawnych kosmetykach, których nikt już nie produkuje, ma sens. Świetnie, mam ich jeszcze kilka w kopiach roboczych :).

Jeżeli chcecie wesprzeć mój blogowy kawałek podłogi, zachęcam Was do wzięcia udziału w głosowaniu finałowym. Michał wyjaśnił na swoim blogu, co trzeba zrobić, a ja pozwoliłam sobie podprowadzić fragment jego tekstu:

Do 29 lutego 2016 roku możesz oddać głos na swojego ulubieńca - po jednym z każdej kategorii. Swoje głosy wyślij na adres e-mail: porozmawiajmy.o.urodzie@gmail.com Aby głos był uznany za ważny, wiadomość musi być zatytułowana: Złote Jabłko dla najlepszych 2016. Najpierw się przedstaw (jakiego bloga prowadzisz). Jeżeli nie prowadzisz bloga to napisz kilka słów o sobie. Następnie oddaj po jednym głosie na bloga/vloga w każdej kategorii. Pamiętaj: jedna kategoria - jeden blog/vlog. Wyniki ogłoszone zostaną podczas Wiosennego Secrets of beauty podczas wręczenia statuetek „Złote Jabłko” dla najlepszych 2016. Warto również krótko uzasadnić wybór choć jednego bloga/vloga ponieważ dla kilku osób oddających swój głos w rankingu mamy nagrody w postaci świec od Fabryki Świec Light.

Odsyłam Was do wpisu Michała, w którym podane są blogi wybrane we wszystkich kategoriach. Myślę, że warto zagłosować w każdej z nich, bo pojawiło się w zestawieniu parę naprawdę wartościowych miejsc. 

Miłego weekendu! Nie wiem jak Wy, ale ja zamierzam sobie trochę... polatać.

18 komentarzy:

 1. Nagroda trafila do wlasciwej osoby :) gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nagroda trafila do wlasciwej osoby :) gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie trafiła, na razie tylko wypchnięto mnie przed szereg ;)

   Usuń
  2. no tak. jestem jednak przekonana, że wygrasz, bo moim zdaniem masz najlżejsze piórko z piątki lekkopiórych blogów :) ściskam kciuki :*

   Usuń
 3. Ja przyszłam tu kiedyś z bloga Luizy i już zostałam, i czytam wszystko, bo czyta się to przepysznie. A trzeba nadmienić, iż wszelkie blogi urodowe nudzą mnie niemiłosiernie (jak szukam opinii o kosmetyku, to po prostu wchodzę na Wizaż). Tak że wiesz, nagroda jest słuszna i zasłużona, bo po prostu masz talent lekkiego pióra :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. <3 Dziękuję Ci bardzo, aż chce się pisać i pisać :))

   Usuń
 4. gratuluję serdecznie nominacji, a Michała oczywiście dobrze kojarzę :D

  udanego weekendu
  :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie gratuluję wyróżnienia. Głos masz załatwiony :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Agato, zasługujesz na to jak nikt inny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż się mnie łezka tu w tem oku zawieruszyła :*

   Usuń
 7. No ludzie! Namęczyłam się, ale uzasadniłam moje głosy inaczej niż "bo lubię" ;)
  Mam nadzieję, że dostaniesz złote jabłko niczym piękna Helena.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo Ci dziękuję, Magdo :) na wygraną raczej nie liczę, bo tam jest jakaś silna grupa pod wezwaniem mojej konkurentki, ale każdy głos od Was to cudowny powód, by trzaskać posty dalej :D

   Usuń
 8. Nie ma lepszego lekkiego pióra niż Twoje :) <3 Humor, ironia, nie za długo, nie za krótko, ideał po prostu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Masz mój głos :D W tym zestawieniu (i nie tylko) Twój blog zasługuje na wyróżnienie. Po prostu :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Agata Smaruje , Blogger