07.05.2019

Chodźcie, coś Wam pokażę!

Najwyższy czas podzielić się radosną nowiną :)


Czy wiecie, że tak naprawdę, oprócz bycia Agatą Smarującą, często bywam Agatą konsumującą sztukę? To, oprócz książek, muzyki i oczywiście kosmetyków, moja wielka miłość! Szczególne miejsce w moim sercu zajmują kolaże, które od czasu do czasu sama wyklejam. Z tej miłości i jednocześnie znużenia kilkuletnim pisaniem o kosmetykach narodziło się moje nowe blogowe dziecko:


Uznałam, że historie związane z kulturą i sztuką są tak bardzo niekompatybilne z blogiem Agata Smaruje, że należy im się oddzielne miejsce w sieci, do którego serdecznie chciałabym Was zaprosić!
Jest to dla mnie bardzo ważny projekt, ponieważ oprócz opowieści o tym, co ciekawego zobaczyłam, przeczytałam, co chwyciło mnie za serce albo, dla odmiany, oburzyło czy rozczarowało, na blogu pokazuję moje kolaże, a wiecie, jak to jest wyjść z norki i podzielić się tym, co się tworzy – czasem bywa stresująco...

Wydaje mi się, że blog może być interesujący nie tylko dla tych z Was, którzy również lubią zanurzyć się w świecie sztuki współczesnej i dawnej. Takie miejsce może się okazać ciekawe i przydatne w sytuacji, w której kompletnie się na tym nie znacie i nie wiecie, od czego zacząć. Coraz częściej odwiedzamy wystawy z naszym prawiesiedmiolatkiem, przeglądamy książki i albumy, próbujemy tworzyć coś swojego i widzę, z jak otwartym umysłem podąża w stronę sztuki. O tym też będzie sporo na moim nowym blogu, a co jeszcze się tam pojawi, to się okaże – mam głód pisania o bardzo różnych sprawach związanych z kulturą i zamierzam karmić bloga regularnie tym, co mi w duszy gra :).

Layout stworzyła nasza zdolna koleżanka Karolina z bloga Pasje Karoliny na bazie nowego szablonu Bianka, który możecie kupić w jej sklepiku. Logo wykleiłam sama, Karolina pomogła mi je zdigitalizować.

Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcecie towarzyszyć mi również w tym nowym miejscu w sieci. Z Agatą Smaruję się nie żegnam, przynajmniej na razie, bo przecież jeśli spotkam na swojej kosmetycznej drodze coś genialnego i wartego uwagi, gdzie ja się tym z Wami podzielę?? :)


Kto ciekawy, ten robi KLIK ;)

15 komentarzy:

 1. Cudownie! Gratuluję, chętnie będę zaglądała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne! Chętnie zajrzę nie raz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. trzymam kciuki za rozwój bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Agato interesująca z Ciebie istota :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, Pani Agnieszko! Nie samymi kosmetykami człowiek żyje... ;)

   Usuń
 5. Kompletnie nie moje klimaty, ale na pewno będę zaglądać. Lubię Cię czytać, więc i tam pewnie wyłapię coś ciekawego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aga, Ty to zawsze masz dla mnie dobre słowo, dzięki! :*

   Usuń
 6. Brawo! Świetny pomysł! Fajnie, że postanowiłaś przed nami się " odkryć " :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno zajrzę, będę w oczekiwaniu! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Podziwiam i trzymam kciuki! Ja chyba nie dołączę bo kompletnie nie czuję sztuki i chyba bym się męczyła, ale z całego serducha kibicuję, skoro sprawia Ci to radość :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Agata Smaruje , Blogger